Acer marka tüm laptop ve notebooklarınız için teknik destek.

Sizler için Ankara Acer Servisi'inde bütün Acer cihazlarınız için teknik destek hizmetini tek çatı altında topladık. Laptop-Notebooklarınız için tüm donanımsal sorunlarınız için çözüm bulabileceğiniz bir servis olduğu kadar yazılımsal sorunlarınızı da çözmek için çalışıyoruz. Donanımsal olarak acer laptop-notebook ekran değişimi, ram değişimi, fan ve genel bilgisayar temizliği, ekstra teknik arızalara çözüm ürettiğimiz kadar, yazılımsal olarak güvenlik ve pc kontrol sorunlarınız, internet - network ağ problemleri gibi birçok yazılımsal konuda da sizler için çözümler üretiyoruz. Bununla birlikte getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. 

Acer Laptop Servisimizde Neler Yapıyoruz ?

Acer marka tüm projeksiyon cihazları için bakım, onarım ve teknik destek.

Acer marka projeksiyonlarınız için öncelikli olarak teknik destek alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi yeterli teknik ekip ve donanıma sahip bir teknik servis olmalıdır. Sizler için Ankara Acer Servisi olarak bütün hizmetlerinizi karşılayacak düzeyde hazırlandık diyebiliriz. Çünkü Acer Servisi merkezimizde en hassas olduğumuz noktalar arasında müşteri geri dönüşleridir. Sizler için projeksiyon cihazlarınız ve acer marka cihazlarınız için periyodik bakım sözleşmesi, veya direkt teknik hizmet sağlıyoruz. Aldığınız teknik hizmetler için sizlere fatura ve garanti güvencesi veriyoruz. Yapılan işleme göre garanti sunmaktayız. Bununla birlikte kullandığımız yedek parçalar tamamen orjinaldir. Unutmayın ki aldığınız teknik hizmetlerde en önemli kısımlardan birisi de yapılan işciliktir. Teknik ekibimiz bu konuda sektör tecrübesine sahip uzun yıllardır bu işleri yapan ve tüm projeksiyon cihazlarınızı, sorunlarını bilen tanıyan kişilerdir. Her zaman söylediğimiz gibi doğru arıza tespit, doğru çözüme giden yoldur. Sizleri de en kısa zamanda mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Bize Ulaşın

Bizlere daha hızlı iletişim için teknik destek hattından arayabilir mesai saatleri içinde her türlü soru ve sorun için bilgi alabilirsiniz.
  • Acer Servisi - YouTube
  • Ankara Acer Servisi Facebook

Toros Sokak No:411

06570 Sıhhiye - Çankaya/Ankara

( Otoparkımız Mevcuttur )

© 2018by Ankara Acer Servisi.

Proudly created with SSC Design

acer-teknik-servisi-ankara

Acer servisi Ankara

Go to link