top of page

Acer Ekran Kartı Tamiri ve Değişimi

         Acer Servisi Ankara merkezimizde tüm acer marka bilgisayar modellerinin acer ekran kartı tamiri, acer ekran kartı değişimi ve acer ekran kartı chip değişimi işleriniz garantili olarak yapılmaktadır.

Acer Ekran Kartı Çeşitleri

      Acer Laptop ekran kartı çeşitleri günümüzde çok fazla modele bağlı olarak fazladır. Her model acer bilgisayarınız için sürekli olarak stoklarımızda laptop ekran kartı çeşitleri bulundurmaktayız. Bir çok laptop bilgisayarda ekran kartları onboard şeklinde yani anakartın üzerine birleşik durumda olsa da bazı performans bilgisayarı dediğimiz modellerde harici ekran kartları bulunmaktadır. Peki onboard ve harici ekran kartı çeşitleri nedir ?

      Acer onboard ekran kartı dediğimiz çeşitte ekran kartı bilgisayarın anakartının üzerine sabit durumdadır ve genellikle bu tip bilgisayarlar tam anlamıyla grafik işleri için kullanılmamaktadır. Yani günlük, iş kullanımlarına uygun olsalar da yüklü grafik programları veya ekran kartının yüksek performans göstermesi gerekli olan uygulama, oyunlarda başarılı olamazlar. Çünkü bu ekran kartları direkt olarak ram bellekten beslenmektedir. Acer harici ekran kartı çeşitleri ise, anakarttan bağımsız direkt olarak ayrı bir parça olarak çalışmaktadır. Farklı marka ve modellere ayrılabilmektedir. Örneğin bilgisayarınızda Nvidia ekran kartının 512mb özelliğe sahip bir modeli varsa bunu daha sonra anakartınızın destekleyeceği türden bir yüksek model ekran kartıyla değiştirebilirsiniz. Acer Servisimizde acer ekran kartı tamiri konusunda uzman tesnisyenlerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Ekran kartlarınızda bulunan chip setlerin değişimi için ekran kartı chip değişimi işlemleri servisimizde aynı gün yapılmaktadır. Tamir edilemeyecek durumda olan veya modelini yükseltmek istediğiniz ekran kartları için servisimizde acer ekran kartı değişimi hizmetleri bulunmaktadır.

Acer Ekran Kartı Tamiri

     Bir çok serviste ekran kartı sorunlarınız da direkt ekran kartlarını değiştirmeyi talep etmektedirler. Müşterilerimiz için bu durum çoğunlukla maliyetli bir işlem olmaktadır. Bu sebeple önceliğimiz her zaman acer ekran kartı tamiri için farklı yöntemlere başvurmaktadır. Servisimizde laptop ekran kartı tamiri için bütün teknik uzman personel ve donanıma sahip durumdayız. Tamir edilebilecek durumdaki bir çok parçayı onarmaktan yanayız.

Acer Ekran Kartı Fiyatları

      Acer bilgisayarlar için acer nvidia ekran kartı ve farklı markalarda bir çok ekran kartları kullanılmaktadır. Bu durumdan dolayı ekran kartları için fiyat aralığı da çok değişmektedir. Asıl konu ülkemize dolar fiyatı ile gelen acer ekran kartı fiyatı için fiyat aralığı 200tl ile 3000tl gibi çok geniş rakamlara bile çıkabilmektedir. Bu sebeple öncelikle tam olarak nasıl bir ekran kartına ihtiyacınız var, bilgisayarınız ne tür ekran kartlarını destekliyor gibi detaylı analiz edip o şekilde karar vermekte fayda var.

Hizmet Verdiğimiz En Yaygın Acer Laptop Modelleri

Acer a114 / Acer a515 41G / Acer an515 51 / Acer Aspire 3 a315 21 / Acer Aspire a515 51g / Acer Aspire a517 51g / Acer Aspire e5 575g / Acer Aspire e5 576g / Acer Aspire eS1 524 993p / Acer Aspire eS1 533 / Acer Aspire eS1 572 / Acer Aspire f5 573g / Acer Aspire vx5 591g / Acer e5 553g / Acer e5 774g / Acer es1 N3060 / Acer es1 432 / Acer es1 524 905J / Acer es1 531 n3710 / Acer Predator g3 572 / Acer Predator ph317 51 / Acer sp111 / Acer Swift sf314 52 / Acer Travelmate ex2519 /

acer-ekran-karti-tamiri-degisimi-fiyatla
bottom of page