top of page

Acer Laptop Ekran Değişimi

         Acer Servisi Ankara olarak laptop ve notebooklarınızın Lcd - Led ekranlarınızın değişimi servisimizde aynı gün garantili yapılıp teslim edilmektedir. Servisimizde tüm laptop ve notebook cihazlarınız için farklı modellerde ekran çeşitleri sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Ayrıca servisimizde tüm acer yedek parça çeşitleri orjinal bulunmaktadır.

Laptop Ekran Değişimi Süresi

      Laptop ve notebook cihazlarınızın en hassas parçalarından diyebileceğimiz ekranları acer servisimizde kısa süre içinde garantili olarak değişmektedir. Acer marka laptoplarda uzmanlaşmış deneyimli teknik kadromuz ve son teknoloji teknik donanımlarımız sayesinde yapılan laptop ekran değiştirme işlemleri hatasız ve eski performansın aynısını verecek şekilde olmaktadır. Farklı servislerde ekran değişimi sonrası fazlasıyla mağdur olan müşterilerimiz var. Bunun sebebi kullanılan ekranın orjinal olmaması, uygulamayı yapan teknisyenin yeterli bilgisi olmaması veya dikkatli yapılmaması gibi şeylerdir. Bu sebeple servisimizi tercih eden müşterilerimiz en hassas işlerde dahi mağdur olmasın diye bütün servis işlemlerimizi garantili ve faturalı yapmaktayız. Servisimize gelen laptop ve notebooklar için ekran değişimi aynı gün teslim edilecek şekilde yapılmaktadır.

Laptop Ekran Değişimi Fiyatları

      Farklı modellerdeki acer laptop ve notebooklarda bu fiyatlar geniş bir aralığa sahiptir diyebiliriz. Çünkü ülkemize dolar ile gelen lcd ve led ekranlar dolar kurundan sürekli etkinlenmektedir. 2019 yılında güncel acer laptop ekran fiyatları servisimizde modele göre 250-400 tl arasında değişmektedir. Özellikle müşterilerimizin sürekli artan fiyatlardan etkilenmemesi için elimizde olabildiğince farklı modellerin ekranları sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Ayrıca birçok serviste rastgele satış fiyatlarının önüne geçmek için fiyatlarımızı piyasanın daha altında sabit tutuyoruz. Ayrıca yaptığımız ekran değişimleri için bütün test ve analizler yapılıp, değişim sonrası mağdur olmamanız için sürekli müşterilerimize garanti sağlamaktayız.

Laptop Ekranı Çatladı veya Kırıldı

      Servisimizde acer laptopların çatlaması veya kırılması durumunda değişime gitmeden önce hedefimiz var olan ekranı onarmak yani tamir etmekdir. Bu şekilde tamir edebileceğimiz her parça müşterilerimiz için hem daha az maliyetli hemde daha kısa süreli işlem demektir. Ancak bazı durumlarda tamir veya onarıma müsait olmayan ekranların değişimi için servisimizde en hızlı şekilde işlemler uyguluyoruz. Çatlayan veya kırılan laptop ekranları için eskisi ile aynı performansı vermesi açısından değişimde aynı model ve orjinal ekranlar kullanıyoruz. Uzman teknik kadromuz bütün işlemlerin ardından laptopunuzun eski performansında görüntü sağlaması için tüm test ve analizleri yaptıktan sonra sizlere cihazlarınızı teslim etmektedir.

acer-laptop-ekran-degisimi.png
bottom of page