top of page

           Ankara Acer Projeksiyon Servisi kurulduğundan bu yana sizler için en uygun standartları gözlemleyip full donanım olarak hizmet vermektedir. Acer projeksiyonlarının tamiri ve bakım işlemleri için tüm yetkin personel ve teknik malzemeye sahibiz. Projeksiyon cihazlarınızın zamanla bakıma ihtiyaç duyması teknik arıza vermesi gibi durumlarda bize ulaşıp en kısa sürede bu sorundan kurtulabilirsiniz. Öncelikle bilmenizi isteriz ki yaptığımız arıza tespitler tamamen ücretsizdir.

          Bunun yanı sıra teknik bakım esnasında kullanılan yedek parçalar orjinal olmakla birlikte aldığınız teknik hizmet için tarafınıza fatura kesilmektedir. Yapılan teknik işlemlerin durumuna göre garanti de sağlanmaktadır. Bu sebeple projeksiyon gibi hassas cihazlarınızın bakımlarını, onarımlarını yaptıracağınız teknik servisi özenle seçmenizi öneririz. Çünkü en dikkat ettiğimiz hususlardan biri olan müşteri dönüşlerinin çoğu bu yönde olmakta. Daha önce yetersiz teknik servislerden zarar görmüş ve bu durumu telafi etmek için birçok müşterimizden dönüşler almaktayız. Ankara Acer Projeksiyon tamiri olarak projeksiyon cihazlarınızı tanıyoruz, problemlerini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Bu sebeple teknik hizmetlerimiz en hızlı biçimde gerçekleştirilmekte. Bu yüzden aldığınız üstün teknik hizmet size para ve zaman tasarrufu olarak dönmektedir. Sizleri de en kısa zamanda mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Projeksiyon Lamba Değişimi

           Projeksiyon Lamba Değişimi konusunda uzman teknik ekibimiz ve tüm teknik donanıma sahip servisimizde sizler için bütün lamba değişimi hizmetleri garantili ve faturalı olarak yapılmaktadır. Projeksiyon cihazlarında önemli olan unsurlardan olan lamba değişimi işini bilen ve tecrübeli uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Acer projeksiyon servisi merkezimizde projeksiyon cihazlarınız için tüm arıza tespitler ücretsizdir. 

Projeksiyon Bakımı

           Projeksiyon cihazları için özellikle dönemsel yapılması gereken projeksiyon bakımlarının aksatılmaması oluşabilecek bir çok problemin önüne geçmektedir. Zamanla uzun süreli kullanımda projeksiyon fan temizliği gibi yapılması gereken bazı işlemler vardır. Projeksiyon cihazları genel olarak güçlü bir fan sistemine sahip olup soğutma sağlamak için dışarıdan fazla hava çekmektedir. Çektiği bu hava sebebiyle belirli zamanda fanda tıkanma sorunu projeksiyon cihazlarında fazla ısınmaya ve beraberinde bazı problemleri getirmektedir. Acer Servisi Ankara merkezimide özellikle projeksiyon cihazlarınızın periyodik bakımları ve tamir onarımları en kısa sürede çözülmektedir.

Projeksiyon Servisi Ankara

         Projeksiyon Servisi Ankara merkezimizde sizler için özellikle bütün modellerde projeksiyon cihazlarına teknik destek verebilmek adına tüm teknik donanımı sağladığımızı belirtmek isteriz. Servisin yeterli donanımı kadar uzman teknisyenlerinde projeksiyon cihazları hakkında yeterli deneyim ve bilgiye sahip olması bu konuda çok önemlidir. Özellikle Ankara'da projeksiyon cihazları adına tamir ve bakım yaptığını iddia eden bir çok firma işlerini dışarıdan yaptırmaktadır. Bunun tamamen önüne geçmek adına tamamen dışarıdan bağımsız tüm yazılımsal ve donanımsal problemleri kendi içerisinde çözen bir servis kurduğumuzu söyleyebiliriz.    

Projeksiyon Lamba Tamiri

         Projeksiyon cihazlarınızın genellikle belirli kullanım ömürlerinden sonra projeksiyon lamba tamiri veya lamba değişimi yapılması gereklidir. Bu tür durumlarda yardım aldığınız servis çok önemli. Özellikle projeksiyon lamba değişimi ve tamir hizmetlerimizde müşterilerimize bu konu hakkında sağladığımız garanti ile ilerde oluşabilecek mağduriyetlerin tamamen önüne geçmiş durumdayız.

Ankara Acer Projeksiyon Servisi

bottom of page