top of page

Acer Anakart Tamiri ve Değişimi

         Acer anakart tamiri için teknik acer servisi ankara merkezimizde tüm yeterli uzman teknisyen ve teknik donanıma sahip durumdayız. Sürekli olarak stoklarımızda farklı modeller için anakart çeşitleri bulundurmaktayız.

         Servisimize gelen acer laptop ve notebooklar için öncelikle uzman teknisyen tarafından belirli test ve incelemeler ardından arıza tespit yapılmaktadır. Arıza tespitlerimiz ücretsizdir !

Laptop Anakart Tamiri

      Birçok serviste arızalı olduğu anlaşılan anakart için değişim yapmak istemeleri müşterilerimiz açısından her zaman fazla maliyetli olmaktadır. Çünkü acer yedek parçalarda günümüzde birçok bilgisayar parçası gibi duruma göre geniş fiyat aralığına sahiptir. Bu sebeple öncelikle servisimize gelen cihazın gerçekten anakartında sorun varmı test edilir ardından doğru teşhis ile müşterimize bilgi verilir. Çünkü bir çok sebep anakart arızası diye gözükebilir ve yanıltıcı olabilir. Bu sebeple kesinlikle emin olmadan böyle bir kanıya varmadan tam emin olmak durumundayız. Ardından eğer gerçekten sorun anakartdan kaynıklıysa anakart tamiri için uzman teknisyen çalışanımız sizin için belirli süre isteyecektir. Çünkü amacımız kurtarılabilecek her parçayı onarmaktır. Bu sayede müşterilerimiz için hem gereksiz masraflardan kaçınmış hemde gereksiz yere uygun anakartı edinmek için günlerce zamanınızı almayı istemiyoruz. Ayrıca tüm yaptığımız servis hizmetleri gibi laptop anakart tamiri de servisimizde garantili ve faturalı olarak yapılmaktadır.

Acer Anakart Çeşitleri

      Özellikle günümüzde çok hızlı gelişen teknolojiyle birlikte laptoplar içinde sürekli farklı modeller ve markalar yaygınlaşmaktadır. Bunun için ankara acer servisi merkezimide anakart çeşitleri sürekli bulundurmaktayız. Yani eski veya yeni laptopunuzda oluşan anakart sorunları için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Laptop Anakartı Bozuk mu ? Nasıl Anlaşılır

      Aslında bunu genellikle kullanıcılarımızın anlaması biraz zordur diyebiliriz. Çünkü internetten araştırıp bilgisayarınız adına teşhis koymanız pek doğru değildir. Gittiğiniz servislerde anakartınızın tamir edilebilir durumda olmasına rağmen değiştirmek istemeleriyle bile karşılaşabilirsiniz. Bunun amacı aslında size bir nevi anakart tamiri ile uğraşmadan anakart satışı yapmak içindir. Bu tür durumlarda seçtiğiniz servis çok önemli. Servisimize getirdiğiniz cihazlar önce belirli test ve arıza tespitler yapılır ve gerçekten ticari ahlak çerçevesinde hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Her zaman hedefimiz acer teknik servis hizmetini sizlere kalıcı olarak verebilmek adına müşteri portföyümüzü geliştirmek diyebiliriz. Bu sebeple anakartın bozuk olduğunu anlamak için tam olarak bilgi sahibi olmayan kişilerden yardım almak yerine direkt servisimize gelebilirsiniz.

Acer Bilgisayar Anakart

      Bütün bilgisayarlarda olduğu gibi acer bilgisayar anakartı genel olarak laptop içinde merkez beyin görevini görmektedir. Bütün bilgisayar donanımsal parçalarının bağlantı noktası olan anakart üzerinde ethernet kartı, ekran kartı, ram, harddisk gibi bütün parçaları içermektedir. Bu sebeple bilgisayarınızın anakartı bozuk veya arızalı olduğunda bunu erteleme şansınız olmaz. Bu tür durumlarda başka donanımsal parçalarınızda sorunlar çıkartmadan direkt bilgisayarınız için teknis servisimize başvurabilirsiniz. Ekstra modelini yükseltmek istediğiniz bilgisayarınızın anakart seçimi için ihtiyacınıza yönelik anakart seçimini servisimizde uzman teknisyenlerden destek alarak yapabilirsiniz.

acer-laptop-anakart-tamiri.png
bottom of page