top of page

Çankaya Acer Servisi, Ankara

Acer Teknik Servisi Çankaya, Ankara

         Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan, Acer laptop ve Acer projeksiyon cihazları için garantili tamir servisi hizmeti veren firmamızda tüm hizmetlerimiz garantili ve faturalı yapılmaktadır. Çankaya Acer Servisi merkezimizde tüm acer marka cihazlarınız için tek çatı altında tüm hizmetleri topladık diyebiliriz. Özellikle müşterilerimizin Ankara'da sürekli sıkıntı çektiği konulardan birisi güvenebilecekleri bir teknik servis bulamamaları olarak gözükebilir. Çünkü tek bir teknik serviste tüm cihazlarınız için ücretsiz arıza tespitlerin yapılması, aynı gün veya en geç ertesi gün teslim süreçlerinin işlemesi size hayal gibi gelebilir. Ankara'da Acer Servisi merkezimizi kurarken bütün müşteri dönüşlerini dikkate alarak hareket ettik diyebiliriz. Her zaman müşteri portfolyomuzda geri dönüşlere ve müşteri ilgilerine önem verdiğimizi belirtmek isteriz. Acer teknik servisi için iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Acer Laptop Teknik Servisi

         Çankaya Acer Servisi, Ankara merkezimizde bütün Acer laptop bilgisayarlarınız için garantili teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Acer laptop tamiri konusunda sizlere uzun yıllardır sektörde iş tecrübesine sahip kadromuzla hizmetler sunmakla birlikte yaptığımız tüm hizmetler için garanti vermekteyiz. Acer laptoplar için servisimizde hangi hizmetleri vermekteyiz?

Acer Servisi Garanti Süreleri

         Acer servisi Ankara merkezimizde garanti süreleri için çok fazla yorum ve dönüş almaktayız. Belirtmek isteriz ki servisimizde tüm hizmetler farklı garanti süreleri ve işlemlerine bağlıdır. Örneğin; servisimizden alınan bir orjinal adaptör 12 ay garanti kapsamına sahipken, diğer türlü anakart onarımını yaptığımız cihazlar için 6 ay garanti verilmektedir. Yanii servisimizden aldığınız tüm hizmetler için farklı garanti süreleri ve şartları sunulmaktadır. Amacımız Acer servisi merkezimizden hizmet alan müşterilerimizin kesinlikle hizmet sonrası mağdur olmaması için elimizden gelen desteği sunmaktır.

bottom of page