top of page

Kızılay Acer Servisi, Ankara

Acer Teknik Servisi, Ankara

         Acer Teknik Servisi, kızılay merkezimizde tüm acer laptop ve acer projeksiyon cihazlarınız için garantili tamir hizmeti sunmaktayız. Öncelikle belirtmek isteriz ki firmamızda yapılan tüm hizmetler garantili ve faturalıdır. Sizler için servisimiz bünyesinde tek çatı altında tüm teknik ve yazılımsal sorunlar için çözüm üretmek adına teknolojik donanım ve uzman teknisyen konusunda yeterliliğimizi tamamlamış durumdayız. Ankara'da birçok farklı servisten destek alıp ancak kısa süre sonra farklı sorunlar yaşayan, hatta bir türlü sorunlarına tam olarak çözüm bulmamış çok fazla müşterimiz olduğundan, öncelikle her zaman müşteri geri dönüşlerine önem vererek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Servisimizde Neler Var ?

         Biraz önce bahsettiğimiz en önemli detaydan bahsedecek olursak, servisimizde genel olarak müşterilerimizin sürekli farklı servislerde yaşadığı bütün sorunların çözümleri var diyebiliriz. Örneğin; servise cihazınızı götürdüğünüzde arıza tespit için dahi günlerce beklemenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Gerek özel ve iş hayatınızda çok önemli konuma sahip laptop bilgisayarlarınız için tamir demek, sizlerin işlerinizin aksamaması demek. Bu sebeple altını çizerek söylemek isteriz ki servisimizde tüm arıza tespitler ücretsiz ve aynı gün yapılmaktadır. Bununla birlikte firmamız da belirtilen arıza tespit üzerine müşterilerimiz olumlu yanıt verirse genellikle aynı gün veya en geç ertesi gün cihazınızı teslim edecek şekilde çalışıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Servisimizde uzman teknisyen sayımız ve bu teknisyenlerinde olabildiğince hızlı ve tam performansta çalışabilmesi için tüm teknik donanıma sahip durumdayız.

Hemen İletişime Geçin

         Daha önce çok fazla dönüş aldığımız konulardan birisi ise tam olarak cihazlarınıza arıza tespiti yapılamamış olması. Acer Servisi merkezimizde kesinlikle olumlu veya olumsuz dönüşü aynı gün içinde yapmaktayız. Çünkü belirtmek isteriz ki müşterilerimiz için en karlı ve en hızlı çözüm neyse onu yaratmak için çalışıyoruz. Yapılacak olan işlem size uzman teknisyen tarafından anlatılır, eğer bu çözüm sizin için kalıcı ve hızlıysa onayınıza sunulur. Ancak bazı durumlarda cihazlarınız için garantili bir çözüm sağlanamayacaksa bunu kesinlikle belirtmekteyiz ve farklı alternatif yolları size sunmaktayız. Yaklaşık 10 yılı aşkın sektör tecrübemize dayanarak ticari ahlak çerçevesinde yolumuza devam etmekteyiz. Sizleri acer laptop tamiri, acer projeksiyon tamiri ve bakımları konusunda her türlü soru ve sorunda bizimle iletişime geçerek çözüm yollarını beraber araştırmaya davet ediyoruz.

bottom of page