top of page
  • Yazarın fotoğrafıAnkara Acer Servisi

Acer Projeksiyon Tamir Servisi, Acer Laptop Tamir Servisi - Ankara

#acer Acer marka laptop, notebook ve projeksiyon cihazlarınızın garantili teknik servisi olarak Ankara'da hizmet vermekteyiz. Acer marka laptopların genellikle yaşadığı bütün sorunları uzman teknik kadromuz deneyimlerinden dolayı bilmekte ve bütün sorunlarınız için genellikle aynı gün, istisna durumlarda ise iki iş günü içinde cihazlarınızı teslim etmektedir.

Bütün servis işlerimiz faturalı ve garantili yapılmaktadır. Bu sebeple oluşabilecek tüm müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş bulunuyoruz.


#ankara Ankara'da acer marka laptoplarınız için güvenle tercih edebileceğiniz Ankara acer servisi olmaktan gururluyuz ! Acer marka laptop, notebooklarınızın modeli ne olursa olsun bütün yazılımsal ve donanımsal sorunları için teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Örneğin ; Acer laptop ekran değişimi yaparken bilgisayarlarınız için yazılımsal sorunlara da çözüm üretiyoruz. Yani format, işletim sistemi yenileme, web güvenlikleri, program kurma/güncelleme, bilgisayar güvenliği konularında da yazılımsal desteklerimiz mevcut.


Acer Projeksiyon Tamir Servisi - Ankara

#projeksiyon #tamir #ankaraservis #acerservisi Projeksiyon cihazlarınızın genel periyodik bakımları, onarım ve yedek parça işlemleri için direkt servisimize başvurabilirsiniz. Projeksiyon cihazlarınızın hassas ve bir o kadarda bakım, onarım konusunda uzmanlık gerektiren cihazlar olduğunu unutmayın. Piyasada projeksiyon tamiri yaptığını iddia eden servis görünümlü işletmeler olsa da bunların çoğu işlemleri dışarıda yaptırmaktır. Asıl amacımız her zaman dışarıdan tamamen bağımsız bir servis kurmaktı. Bu yola çıkış hikayemiz bu yönde gelişti. Acer projeksiyon tamir servisi merkezimizde tüm projeksiyon cihazlarınız için işlemlerin tamamı kendi atölyemizde yapılmakta olup, hızlı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışıyoruz.
19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page