• Ankara Acer Servisi

Acer Gaming Laptop Bakımı ve Termal Macun Yenileme

Merhaba Acer teknik servisi takipçileri. Acer laptoplar için Acer teknik servisi merezimizde sürekli olarak karşılaştığımız sorunlardan bazıları; Acer laptop ısınma sorunları, Acer laptop fps düşmesi, Acer laptoplarda fanların sesli çalışması gibi sorunlar diyebiliriz.

Acer Laptop Bakım Paketi Nasıl yapılır?

Öncelikle bu tür sorunların başlıca kaynaklarını inceleyecek olursak ilk sebep uzun süre kullanılan cihazların bakıma ihtiyaç duyması diyebiliriz. Acer laptoplar, özellikle gaming serisi olan cihazlarda yüksek ısı ve yüksek fan gücüyle çalışması sebebiyle ortalama 6 ay 12 ay gibi sürelerde bakımlara ihtiyaç duymaktadır. Standart Acer laptoplarda günlük 5-6 saat çalıştığını varsayarsak bu bakım süreleri normaldir. Peki Acer laptop bakımı nasıl yapılır? Acer laptop termal macun değişimi gibi sorunlar için size detaylı bir yazı hazırladık.
Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Acer Laptop Anakart Tamiri ve Onarımı

Acer Laptop Anakart Tamiri, Ankara Ankara'da yer alan Acer Servisi merkezimizde en detaylı ve uzmanlık isteyen hizmetlerden olan anakart tamiri gibi işlemler garantili olarak yapılmaktadır. Maalesef b

Bize Ulaşın

Bizlere daha hızlı iletişim için teknik destek hattından arayabilir mesai saatleri içinde her türlü soru ve sorun için bilgi alabilirsiniz.
  • Acer Servisi - YouTube
  • Ankara Acer Servisi Facebook

Toros Sokak No:411

06570 Sıhhiye - Çankaya/Ankara

( Otoparkımız Mevcuttur )

© 2018by Ankara Acer Servisi.

Proudly created with SSC Design